Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łosiny - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

170 000 zł2 458 m² 69,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję lub budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż 10 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w otoczeniu lasu i jezioro Działki od 800 m2 do 1460 m2 Więcej info udzielę telefonicznie  

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast hałasu miasta i przestrzeń, w której naprawdę możesz odpocząć. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Odry

Odry(Łosiny + 18 km)

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Wyjątkowe siedlisko z ogromnym potencjałem w miejscowości Odry, gmina Czersk, powiat chojnicki, województwo pomorskie - przestrzeń i prywatność Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Serock

Serock(Łosiny + 25 km)

100 000 zł1 839 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej okolicy Okazja! Działka o pow. 1839 m2 usytuowana w Serocku w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Dobra lokalizacja blisko szkoły , sklepów, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł69,65 m² 3 144,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy w centrum Tucholi - 69,65 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 69,65 m , położony w Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sucha

Sucha(Łosiny + 18 km)

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w spokojnej lokalizacji. Bardzo ładna i duża działka blisko natury. Jeziora suskie i Zalew Koronowski Wielonek, to wszystko znajduje się w pobliżu. Jeśli chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 100 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej W pobliżu jeziora nieruchomość Działka posiada nieregularny kształt o powierzchni 3100 m2. Działka jest płaska o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł231,38 m² 3 669,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom gotowy do zamieszkania stojący na w pełni zagospodarowanej działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

108 100 zł10 810 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Łosiny

Łosiny,kujawsko-pomorskie

859 000 zł40 000 m² 21,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemie z planem zabudowy w Łosinach k/fojutowa przy strudze kościerskiej /woda/ 4 ha jest słup elektryczny ,źródło z woda-cisza i przestrzeń.Zapraszam do negocjacji tel.   .!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łosiny

Łosiny,kujawsko-pomorskie

39 000 zł1 600 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1 600 m2 w miejscowości Łosiny w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim. Do najbliższego miasta Czersk ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Łosiny

Łosiny,kujawsko-pomorskie

457 500 zł91 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona w centrum Borów Tucholskich w osadzie liczącej 8 domów - osiem km od Tucholi. Budynek do całorocznego zamieszkania, wymagający remontu o pow. użytkowej 70 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij